FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

1. Czy rodzice muszą płacić za wstęp do KROKOSPOKO?

Zasadniczo rodzice nie płacą za bilet. Rodzice dokonują opłaty tylko za pobyt dzieci.

Jednak  rodzic/opiekun, który chce przebywać bez dzieci na terenie KROKOSPOKO - musi zapłacić pełną stawkę zgodnie z cennikiem opłat indywidualnych.

2. Jak długo trwa zabawa urodzinowa?

Urodziny trwają 2 godziny od ustalonego momentu rozpoczęcia imprezy:
1 godz. 40 min wynajęcie stołu + dodatkowe 20 min. zabawy na terenie KROKOSPOKO. Jeżeli jest taka możliwość i nie ma  potrzeby przygotowania stołu do kolejnych urodzin wówczas dostęp do stołu urodzinowego zapewniamy przez pełne 2h.

3. Czy konieczne jest wynajęcie sali urodzinowej aby zorganizować urodziny?

W naszym centrum zorganizowaliśmy otwartą przestrzeń specjalnie pod kątem organizacji urodzin. Rezerwujemy tylko stół urodzinowy na wyłączność. Zrezygnowaliśmy z budowy osobnych pomieszczeń, aby dzieci w każdej chwili mogły obserwować salę i bawiących się kolegów. Czas rezerwacji stołu podczas urodzin to 1 godz. 40 min, przy czym dzieci mogą pozostać w Centrum łącznie do 2 godzin. Jeżeli jest taka możliwość i nie ma  potrzeby przygotowania stołu do kolejnych urodzin wówczas dostęp do stołu urodzinowego zapewniamy przez pełne 2h.

4. Czy na urodziny dziecka mogę wnieść własny tort?

KROKOSPOKO ma charakter instytucji żywienia zbiorowego i przestrzegamy wymagań Sanepidu. Dlatego nie można do Centrum wnosić, spożywać i częstować gości wypiekami z innego źródła niż KROKOSPOKO.

5. Czy przebywanie dzieci na najwyższym poziomie konstrukcji jest bezpieczne?

Konstrukcja KROKOSPOKO wykonana zgodnie z wymogami polskiej i europejskiej normy bezpieczeństwa - PN-EN 1176.

6. Czy można zamiast zdejmowania butów użyć ochraniaczy?

Sala wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wykładziny pokryte są jonami srebra, które mają działanie bakteriostatyczne. Pragniemy utrzymać jak największy stopień higieny. Z doświadczenia wiemy, że ochraniacze na butach nie zapewniają pełniej ochrony. Dlatego też nie przewidujemy używania możliwości chodzenia w ochraniaczach w strefie konstrukcji zabawowej. Dopuszczamy korzystanie z ochraniaczy tylko na terenie strefy wypoczynku dla rodziców.

7. Co zrobić, jeśli nie mam skarpetek, mam gołe nogi?

W recepcji dostępne są skarpetki w korzystnej cenie - można je u nas zakupić.

8. Czy rodzice mogą przebywać z dzieckiem na konstrukcji zabawowej?

Ze względu na bezpieczeństwo bawiących się dzieci i uwarunkowania techniczne konstrukcji zabawowej, dorośli mogą przebywać tylko na poziomie „0" konstrukcji.  Wyższe poziomy dostępne są dla dzieci od 6 r.ż. a poziom trudności ich pokonywania jest tak dobrany aby dziecko poradziło sobie bez pomocy dorosłego.