Organizacja urodzin - informacje ogólne / KROKOSPOKO BIAŁYSTOK

Rezerwacji urodzin dokonuje się poprzez  ustalenie terminu oraz szczegółów imprezy z pracownikiem KROKOSPOKO,  oraz wpłatę zadatku w wysokości 200 zł (wpłata gotówkowa)

- zadatek ma formę bezzwrotną w przypadku rezygnacji z urodzin przez Rodzica/Rezerwującego urodziny. Jeżeli urodziny nie odbędą się z powodów leżących po stronie KROKOSPOKO Rodzic/Rezerwujący urodziny ma prawo domagać się zwrotu zadatku w podwójnej wysokości (Art. 394 par. 1 KC).

a. Minimalna liczba dzieci: 10.

KROKOSPOKO przygotowuje poczęstunek dla zadeklarowanej przez Rezerwującego urodziny ilości dzieci obecnych na urodzinach. W przypadku, gdy rzeczywista ilość dzieci będzie mniejsza niż zadeklarowana wówczas Rodzic/Rezerwujący urodzin zobowiązany jest do pokrycia kosztów za ilość dzieci wcześniej zadeklarowaną. Deklarację ilości dzieci na urodzinach można zmienić do 24h przed rozpoczęciem imprezy urodzinowej.

b. Rezerwacja stołu urodzinowego trwa 2 h, również wówczas  gdy zostanie dokupione dodatkowe 1h zabawy.

c. KROKOSPOKO zapewnia pełen poczęstunek zgodny z zamówionym pakietem urodzinowym.

d. Rodzic/Rezerwujący urodziny we własnym zakresie może przynieść na uroczystość wyłącznie owoce. Rodzic/Rezerwujący urodziny odpowiada wówczas za zatrucia wynikłe ze spożycia tychże owoców.

e. Tylko tort zakupiony w KROKOSPOKO może być spożywany na terenie Centrum Zabaw. Tort jest płatny dodatkowo zgodnie z cennikiem. 

f. Rodzic/Rezerwujący urodziny ma możliwość zakupu dla zaproszonych rodziców kawy i herbaty w promocyjnej cenie.

g. Wpłata zadatku na organizację urodzin jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją "Regulaminu urodzin", "formularza urodzin", "Organizacją urodzin -informacją ogólną". 

1. Wybierz pakiet urodzinowy

KROKOSPOKO Białystok - pakiety urodzinowe 20220105.JPG

2. Wybierz tort 

Łomża - torty i ciasta dla rodziców.JPG

3. Wybierz opcje dodatkowe

KROKOSPOKO Białystok- opcje dodatkowe 20220105.JPG