top of page

Letnie półkolonie 2018 w KROKOSPOKO


Zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat do KROKOSPOKO na stacjonarne półkolonie letnie.

Półkolonie odbywają się w pięciodniowych turnusach, od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30 - 17:30, przez całe wakacje, tj. od 02.07 – 31.08.2018.

Uczestnikom zapewniamy:

- drugie śniadanie (w zależności od dnia: owoce, drożdżówka, tosty, kanapki), - dwudaniowy obiad, - podwieczorek (owoce).

Oprócz wspaniałej zabawy na największej w Białymstoku konstrukcji sprawnościowo-ruchowej, zaplanowaliśmy także gry zręcznościowe, zawody oraz współzawodnictwo na grach planszowych. Dodatkowo będziemy śpiewać, tańczyć, grać w piłkę czy malować. Ale to nie wszystko – nauczymy się, jak funkcjonują zwierzęta, poznamy tajemnice kosmosu, co odróżnia kontynenty, czym charakteryzują się różne znane zawody. Każdy tydzień to inna tematyka!

Koszt:

300 pln lub 375 pln / turnus, w zależności od terminu rezerwacji i wpłaty zadatku. Osoby, które zarezerwują półkolonie i opłacą pełną kwotę na min. 2 tygodnie przed terminem turnusu, zostaną objęte 20% rabatem (koszt półkolonii z uwzględnieniem rabatu wynosi 300 pln / turnus). Całkowita płatność za półkolonie (turnus) musi być zapłacona do ostatniego dnia przed rozpoczęciem turnusu.

Uczestników półkolonii obowiązują wszystkie regulaminy funkcjonujące w KROKOSPOKO.


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page